Registrácia podujatia

Vitajte!
Veľmi nás teší, že sa chcete podeliť o svoje podujatie s kopou ďalších ľudí. Aj vďaka vám sa nám v Poprade a okolí žije krajšie.

Ešte predtým, ako sa pustíte do vypĺňania formulára, vám chceme priblížiť pár vecí:

  • Web slúži nezávislým iniciatívam, teda jednotlivcom, občianskym združeniam alebo podnikom, ktoré tvoria podujatia s hodnotou, a to nielen za účelom zisku. Ak spĺňate tieto kritéria, smelo sa pusťte do vypĺňania formulára.
  • Chceme vás upozorniť, že po odoslaní formulára prebehne jeho kontrola. Máme právo podujatie aj neuverejniť, ak nespĺňa jednu z podmienok vyššie. Vtedy vás kontaktujeme a dôvody vysvetlíme.
  • Projekt Čo-Poprad je neziskový, tvoríme ho dobrovoľnícky a vo voľnom čase. Našou motiváciou je len to, že nám leží na srdci, aby sa o dobrých podujatiach dozvedelo čo najviac ľudí. Momentálne je možnosť pridať podujatie bezplatná. Ak nás napriek tomu chcete podporiť, na toto číslo účtu SK13 8330 0000 0023 0270 3229 (FIO BANKA) nám môžete poslať váš dobrovoľný príspevok (do správy pre príjemcu, prosíme, uveďte slovo „dar”). Odporúčaná suma príspevku je 7 eur. ĎAKUJEME.