O nás

Sme koPPa. Pretože v Poprade a v okolí sa toho deje kopa zaujímavého, ale informácie o tom sa šíria prevažne len medzi kamarátmi. Pretože tu máme kopu inšpiratívnych ľudí a miest, ale niekedy je náročné všimnúť si ich. A to je škoda. Vznikli sme, aby sme hovorili o všetkom peknom v Poprade a v jeho širšom okolí. Naším cieľom je tiež vytvoriť zjednocujúci platformu pre nezávislé občianske projekty a iniciatívy.

Za občianskym združením koPPa stoja Darinka, Filip, Miška, Tomáš, Tomáš a Zuzka. 

Nosnou aktivitou nášho občianskeho združenia je projekt ČO-POPRAD. Jeho cieľom je vytvárať priestor lokálnym podujatiam s hodnotou. Ide o  kalendár podujatí, ktorý na jednom mieste informuje o kultúrnych, komunitných a vzdelávacích akciách jednotlivcov, formálnych i neformálnych občianskych iniciatív alebo podnikov. Zároveň ide o magazín, v ktorom nájdete predstavenie miestnych osobností a inšpiratívnych projektov.

Okrem webu copoprad.sk tvoríme tlačený magazín. Nájdete ho raz za štvrťrok v spriatelených podnikoch a obchodoch. Získať ho môžete za dobrovoľný príspevok, ktorý v plnej výške použijeme na prevádzku webu a na náklady spojené a tlačeným magazínom.

Viac o nás si prečítate v tomto článku.

Máte otázku, nápad alebo chuť zapojiť sa? Kontaktujte nás cez formulár nižšie.