Podporte nás

Projekt ČO-POPRAD je neziskový, tvoríme ho dobrovoľnícky a vo voľnom čase. Chceme napomôcť tomu, aby sa o zaujímavých a inšpiratívnych podujatiach dozvedelo čo najviac ľudí a aby sme tak rozvírili kultúrny a komunitný život. Chceme, aby sa vďaka tomu, stalo z Popradu a okolia kvalitnejšie miesto pre život.

Súčasťou tejto misie môžete byť aj vy. Tu je niekoľko spôsobov, ako na to.

Pridajte svoje podujatie

Najväčšou pomocou bude, ak portál copoprad.sk budete pravidelne využívať. Okrem odkazu, že naša snaha má zmysel, aktívne prispejete k spoločenskému životu v Poprade, rozšírite si publikum a dáte svojmu podujatiu hlbší zmysel.

 

Staňte sa naším dobrovoľníkom

ČO-POPRAD chceme postupne rozvíjať, čo zahŕňa množstvo rôznych aktivít, s ktorými budeme potrebovať pomoc. Ak chcete pridať ruku k dielu, napíšte na info@copoprad.sk a my sa vám ozveme

 

Podporte nás finančne

Ak veríte myšlienke projektu, ktorý šíri informácie o dobrých projektoch a ľuďoch nášho regiónu, podporte nás aj finančne. Vašich 5 či 10 eur nám významne pomôže pokryť náklady na prevádzku webu a tlač časopisu. Číslo účtu, na ktorý môžete poslať váš dobrovoľný príspevok je: SK13 8330 0000 0023 0270 3229 (FIO BANKA). Do správy pre príjemcu, prosíme, uveďte slovo „dar” a vašu emailovú adresu napr. „jozko.mrkvicka at gmail.com“, aby sme vás mohli informovať o aktivitách, ktoré ste podporili. ĎAKUJEME.

 

Zriaďte si trvalý príkaz a my vám budeme posielať ČO-POPRAD do schránky

Ak sa rozhodnete podporiť nás pravidelne každý mesiac, pošleme vám nové číslo tlačeného magazínu ČO-POPRAD priamo do schránky. Odporúčaná výška pravidelného príspevku je od 2 eur. Vyplňte nám tento formulár a počkajte na najbližšie číslo. Magazín vychádza štvrťročne.

Číslo účtu: SK13 8330 0000 0023 0270 3229 (FIO BANKA)
Variabilný symbol: Aktuálny rok
Do správy pre príjemcu, prosíme, uveďte vašu emailovú adresu napr. „jozko.mrkvicka at gmail.com”, aby sme vás mohli informovať aktivitách, ktoré ste vaším darom podporili.

 

Staňte sa naším partnerom

Ste väčšia či menšia firma a chcete prispieť k rozvoju života v Poprade? Páči sa vám náš projekt a dáva vám zmysel? Môžete sa stať jeho partnerom a pomôcť nám ho financovať a tým aj rozvíjať. Akékoľvek otázky vám radi zodpovieme na info@copoprad.sk