Loading Udalosti

Slovensko očami Čiľana

8 novembra, 2023 @ 18:00 - 20:00

We invite you to an informal meeting on 8 November at 18:00 at Coworking Poprad, where David Klein will be the main guest. David, who moved to Slovakia from Chile more than three years ago, will share his insights and experiences of living in these two different cultures.
The discussion will be moderated by Martin Slebodník. Come join the conversation and learn more about how David perceives Slovakia through his unique Chilean perspectives. This session offers you the opportunity to get a glimpse of everyday life here in Slovakia from a different perspective.

The event is free, but please register HERE. We look forward to your participation in Coworking Poprad.

Pozývame vás na neformálne stretnutie 8. novembra o 18:00 v Coworking Poprad, kde bude hlavným hosťom David Klein. David, ktorý sa pred viac ako tromi rokmi priženil na Slovensko z Čile, sa podelí so svojimi postrehmi a skúsenosťami zo života v týchto dvoch odlišných kultúrach.
Diskusiu povedie tradične Martin Slebodník. Príďte sa zapojiť do konverzácie a dozvedieť sa viac o tom, ako David vníma Slovensko cez svoje jedinečné čilské pohľady. Toto stretnutie vám ponúka možnosť nahliadnuť na bežný život tu na Slovensku z inej perspektívy.

Podujatie je zadarmo, ale prosíme o registráciu TU. Tešíme sa na vašu účasť v Coworking Poprad.

Share This Event

  • Táto udalosť už prebehla.

Podrobnosti

Dátum:
8 novembra, 2023
Čas:
18:00 - 20:00
Cena:
Zadarmo
Kategória Udalosť:
Web:
https://www.coworkingpoprad.sk/podujatie/5190/

Miesto konania

Coworking Poprad
Námestie Svätého Egídia 11/25
Poprad, Slovensko 05801 Slovenská republika
+ Google Map
View Miesto konania Website