Loading Udalosti

Po pôrode do formy – Fitmamaclub workshop

6 mája @ 11:00 - 14:00

NA WORKSHOPE SI UKÁŽEME, AKO SA DÁ PRACOVAŤ S DIASTÁZOU A AKO MÔZE BYŤ TVOJE BRUŠKO OPÄŤ PLOCHÉ A FUNKČNÉ

Túžiš po plochom brušku? Myslíš si, že vyvalené bruško s diastázou je daň za materstvo? Vyvediem ťa z omylu. Aj s diastázou sa dá pracovať a tvoje bruško môže byť opäť ploché a funkčné, len mu treba dopriať pozornosť.
Každá žena potrebuje po pôrode starostlivosť o seba. Ak si to zanedbala, tvoje telo ti to dá bolesťou na vedomie. Dôležité je nečakať a začať s tým niečo robiť. A preto neváhaj a prihlás sa na pohybový workshop Po pôrode do formy, ktorý bude 6. apríla v Poprade.

MÁŠ PROBLÉMY S PANVOVÝM DNOM, TRÁPI ŤA BOLESŤ CHRBTICE ČI INKONTINENCIA?
Tento workshop je vhodný pre ženy a mamičky, ktoré majú dlhodobo rôzne popôrodné ťažkosti (bolesť chrbtice, inkontinencia a pod.) a trápia ich dlhodobé problémy s panvovým dnom či s diastázou a je tiež určený pre tie ženy, ktoré sú vo fáze tesne po pôrode a chcú svoje bruško zrehabilitovať, aby sa podobným problémom a bolestiam vyhli.
Súčasťou workshopu je aj základná diagnostika bruška – v akom je stave, či ide o diastázu alebo iba rozostup. Povieme si ako s bruškom pracovať a rehabilitovať, ukážeme si ako cvičiť bruško a panvové dno a zapájať ich do bežných činnosti, tak aby nás nebolel chrbát či bedrové kĺby.

PROGRAM, KTORÝ JE NAJKRATŠOU CESTOU K ZDRAVÉMU A FUNKČNÉMU TELU BEZ BOLESTI
Počas 10 ročnej práce so ženami s popôrodnými problémami som zdokonaľovala svoj Fitmama – harmony physio program zameraný na zdravé pohybové návyky, ktorý je pre mňa momentálne najkratšou cestou k zdravému funkčnému telu bez bolesti. Stavia na pevných základoch zvnútra smerom von a vytvára tak rovnovážne pôsobenie síl svalov a fascií v celom tele od päty po hlavu. Ako obrovský prínos programu vnímam edukáciu, pochopenie a navnímanie sa na svoje telo, pretože ak raz pochopíme ako to v našom tele funguje, vieme adekvátne rýchlo reagovať na znamenia tela bolesťou a nebudeme čakať , až bolesti prerastú do chronických problémov.
Mojím cieľom je ľudsky a zrozumiteľne vysvetliť zložité informácie o fungovaní tela tak, aby ich každý klient pochopil a vedel využiť k zdravému a funkčnému pohybu. Klientov vediem k tomu, aby sa sami dokázali o svoje telo starať , aby ich pohyb bol funkčný a zdravý a hlavne aby sa svoje telo naučili efektívne používať počas bežného dňa, pretože to je pohyb, ktorý naše telo ovplyvňuje najviac. Používam pri tom princípy, ktoré majú veľký vplyv a dlhodobý efekt.
Bezbolestná pravidelná menštruácia, zdravé tehotenstvo, prirodzený pôrod a popôrodné obdobie bez bolesti sú témy, ktorým sa do hĺbky venujem a neustále sa v týchto témach vzdelávam a sprevádzam ženy na ceste k zdravému pohybu.
Teším sa na TEBA, teším sa na VÁS už 6. apríla v Poprade.

S láskou
Lucia Mensák
Pohybový kouč a terapeut, fitness tréner s osteopatickým prístupom

Dôležité!!! Kapacita je veľmi obmedzená.
Prihlášku nájdeš tu:

PO PÔRODE DO FORMY – Fitmamaclub WORKSHOP – Poprad

Share This Event

1195736
DD
days
HH
hours
MM
min
SS
sec

Podrobnosti

Dátum:
6 mája
Čas:
11:00 - 14:00
Kategória Udalosť:
Udalosť Štítky:
, ,
Web:
https://fb.me/e/6rYkZtQXl

Miesto konania

Cvičisko Poprad
Fraňa Kráľa 14
Poprad, 05801 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
0919 443 401
View Miesto konania Website

Organizátor

Akadémia životného štýlu “Lifestyle Academy”
Phone
0907 514 608
Email
info@lacademy.sk
View Organizátor Website