Loading Udalosti

O komunikácii a informačnej bezpečnosti

27 marca @ 18:00

Pozývame Vás na inšpirujúcu diskusiu s Tomášom Kriššákom, odborníkom na informačnú bezpečnosť, ktorá sa bude konať 27. marca 2024 o 18:00 v Coworkingu Poprad. Diskusiu bude moderovať Oto Imrich.
Registrácia TU: https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/v4u0b8
V súčasnom dynamickom svete, kde informácie a dezinformácie kolujú rýchlosťou blesku, je dôležité nájsť spôsoby, ako spojiť rozdelenú spoločnosť. Táto diskusia sa bude zameriavať na to, ako by sa mohla spoločnosť priblížiť a zblížiť, najmä v čase, keď sa zdá byť rozdelená. Tomáš Kriššák nám poskytne svoje odborné pohľady na to, ako reagovať na rôzne situácie a používať jazyk, ktorý má za cieľ zmierovanie a deeskaláciu, namiesto ďalšieho rozdeľovania.
Diskusia bude zahŕňať široké spektrum tém, vrátane hoaxov, hybridných hrozieb, vplyvu sociálnych sietí a významu umelej inteligencie v dnešnej spoločnosti. Cieľom je ponúknuť účastníkom nové perspektívy a spôsoby, ako čeliť výzvam spojeným s informačnou bezpečnosťou a digitálnym prostredím.
Pridajte sa k nám na túto diskusiu, aby ste sa dozvedeli viac a zapojili sa do rozhovoru o tom, ako môžeme spoločne pracovať na vytváraní lepšej a viac spojenej spoločnosti.

Share This Event

  • Táto udalosť už prebehla.

Podrobnosti

Dátum:
27 marca
Čas:
18:00
Kategória Udalosť:
Udalosť Štítky:
, ,
Web:
https://fb.me/e/4pi1LSRnk

Miesto konania

Coworking Poprad
Námestie Svätého Egídia 11/25
Poprad, Slovensko 05801 Slovenská republika
+ Google Map
View Miesto konania Website