Loading Udalosti

Metro ROCK Line 2024

20 júna @ 10:00 - 21 júna @ 12:00

Účastníci konferencie sa v AquaCity Poprad dozvedia ako navrhnúť inteligentné štvrte a budovy, aby spĺňali tie najvyššie kritériá komfortného, bezpečného a efektívneho bývania a života v nich. Tohtoročná konferencia bude inovatívna, plná nových pohľadov na svet okolo nás. Tradične nebudú chýbať ani najnovšie výdobytky technológií v telco a smart-city sfére, no tentoraz zažijete mierne odlišný formát eventu. V panelových diskusiách a jednotlivých blokoch vystúpia lídri v oblasti návrhu rezidenčných oblastí ako i konkrétnych budov, architektonických inovácií alebo smart infraštruktúry. Ukážeme si taktiež prípadové štúdie už zrealizovaných projektov. V technologickom bloku získate detailné informácie o tom, ako nám dáta pomáhajú pri vylepšovaní nových, ale i existujúcich projektov.
Programom nás budú sprevádzať aj významní hostia z oblasti vedy (SAV) & architektúry (SKA). Našim cieľom je prepájať vedecké poznatky o nových zdrojoch energie, inteligentných budovách a dizajne – architekti a efektívnych riešeniach smart city – IT inovatívnych spoločností.
Večerná „ROCK Párty” je ideálnou príležitosťou na prehĺbenie obchodných vzťahov medzi partnermi, významnými klientmi a miestnymi samosprávami. Večer sa bude niesť v tradičnom duchu neformálneho networkingu, plného oddychu a zábavy.
V piatok večer sa naladíme na stredovekú atmosféru návštevou Ľubovnianskeho hradu a nezabudnuteľnou svätojánskou oslavou slnovratu.

Share This Event

2618944
DD
days
HH
hours
MM
min
SS
sec

Podrobnosti

Začiatok:
20 júna @ 10:00
Koniec:
21 júna @ 12:00
Cena:
€240
Kategória Udalosť:
Udalosť Štítky:
Web:
https://www.facebook.com/events/1564779017699507/

Miesto konania

Aquacity Poprad
Poprad, Slovenská republika + Google Map

Organizátor

Metroonline
Phone
0918 908 128
Email
info@metroonline.sk
View Organizátor Website