Loading Udalosti

Mě nezadusíš

22 januára @ 19:00

Najlepšia komédia o živote je tá, v ktorej nechýba štipka tragiky. Čo by ste poradili svojmu mladšiemu ja? A čím by vaša mladícka verzia mohla rozprúdiť krv vo vašich skôrnatených žilách? Osviežujúci divadelný zážitok v réžii Evy Holubovej rozoberie ilúzie, omyly i skúsenosti jednej ženy naprieč jej životnou púťou, a to, samozrejme, s patričnou dávkou humoru, nadhľadu a láskavosti. Zažite oslobodzujúci pocit, ktorý prináša zmena uhlu pohľadu. 🎭👩🧑‍🦳👵
V inscenácii sa stretávame s Terezou, lepšie povedané s jej tromi vekovými verziami, aby sme sa na veci pozreli z pohľadu mladice (Karolína Holubová), ženy v strednom veku (Tereza Gübelová) i očami zrelej ženy (Eva Holubová). Trojica sa spolu dohaduje o ilúziach a omyloch, ktoré si najmladšia neuvedomuje, prostredná neprizná a najstaršia veľkoryso chápe. Každá má iné skúsenosti a iný pohľad na vec. A v živote nie je jednoduché sa rozhodovať medzi citom a rozumom, tým skôr, keď vám do neho vstupujú osudoví muži.
Text pôvodnej divadelnej hry Michaely Gübelovej s názvom Druhý břeh zrežírovala Eva Holubová. O pohybovú spoluprácu sa postaral Martin Pacek, výpravu a svetelný dizajn pripravila Karolína Holubová, hudbu vytvoril Kryštof Marek a masky Jitka Mouchová. V úlohe osudových mužov sa predstavia Matěj Paprčiak a Petr Čtvrtníček.
————————————————–
🗓️ 22. 1. (pondelok)
🕖 Štart: 19:00 hod.
📍 Miesto: Dom Kultúry, Štefánikova 99/72, Poprad
🎫 Vstupenky: bit.ly/Me_nezadusis

Share This Event

  • Táto udalosť už prebehla.

Podrobnosti

Dátum:
22 januára
Čas:
19:00
Cena:
€27
Kategória Udalosť:
Udalosť Štítky:
Web:
bit.ly/Me_nezadusis

Miesto konania

Dom Kultúry
Štefánikova 99/72
Poprad, 05801 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
052/772 22 55
View Miesto konania Website

Organizátor

Divadlo Artefakt
Phone
0940 841 819
Email
info@divadloartefakt.sk
View Organizátor Website