Loading Udalosti

Kultúrna zima

24 februára @ 14:00 - 22:00

Táto popradská zima nám prinesie nielen chlad, ale aj poriadne kultúrne oteplenie!

Prinášame vám Kultúrnu zimu: letnú verziu nášho obľúbeného Festivalu, ktorý existuje.

Pripravte sa na multižánrový mini-festival. Bude hudba, vizuálne umenie, performance, literatúra a filmy. To všetko nájdete v sobotu 24.2. na Koľaji 22 v Poprade. Začneme už poobede a skončíme v skoré nedeľné ráno. Jednotlivé druhy umenia budete môcť striedať časom na bare, v chill out zóne alebo sa zabaviť športovým doprovodným programom (vhodným aj pre deti).

Príďte si dopriať trochu kultúry a spoznať nových fascinujúcich ľudí na neobyčajnom mieste. Koľaj 22, novovznikajúci kultúrno-komunitný priestor v Poprade, nás inšpiruje svojou jedinečnosťou. Tvoríme ho s cieľom poskytnúť alternatívnej kultúre trvalé miesto v našom meste. Pridajte sa k nám a ukážte, že veríte v podporu umeleckých prejavov aj v našom malom kúte sveta! Vstupné bude dobrovoľné. Každý váš cent investujeme do rozvoja Koľaje 22, príprav ďalších podujatí a do podpory účinkujúcich.

Program vám budeme odhaľovať postupne, takže nás neustále sledujte. Uložte si dátum a pripravte sa na poriadnu dávku popradskej kultúrnej zimy!

Share This Event

  • Táto udalosť už prebehla.

Podrobnosti

Dátum:
24 februára
Čas:
14:00 - 22:00
:
, ,
Udalosť Štítky:
, , , , , ,
Web:
https://fb.me/e/7lo7FUuy5

Miesto konania

Koľaj 22
49°03'40.4"N 20°17'58.1"E + Google Map
View Miesto konania Website

Organizátor

Kultúra, ktorá neexistuje
Phone
0949497935
Email
kulturaexistuje@gmail.com
View Organizátor Website