Loading Udalosti

Koncerty na Koľaji 22 – Lutra, Retorsion (HU), Astris Lapsus, Dikrät

19 júla @ 19:00

Áno, je to tak, presúvame koncerty na garážach na Koľaj 22. Je to pohodlnejšie pre divákov aj organizátorov. Neobmedzuje nás 22:00, neobmedzuje nás počasie. Máme strechu nad hlavou a stále miesto s atmosférou. Kto ste na Koľaji 22 ešte neboli, nižšie nájdete navigáciu.

Vystúpia: Lutra, Retorsion (HU), Astris Lapsus, Dikrät…

*KDE JE TÁ KOĽAJ 22?!
Koľaj 22 je budova bývalej drevárenskej dielne, nachádzajúca sa medzi popradskou železničnou stanicou a Spišskou Sobotou. Je potrebné sa k nám dostať peši, keďže k nám nevedie oficiálna príjazdová cesta pre veľa áut.
Smerom z centra Popradu, alebo od železničnej stanice, sa k nám dostanete cez podchod pre peších do Spišskej Soboty (ul. Jiřího Wolkera), za ktorým zabočíte doľava a budete nasledovať koľaje. Určite sa nestratíte – budú vás navigovať šípky.
Smerom z Veľkej, Spišskej Soboty alebo od Aquacity sa ku nám dostanete po chodníku, ktorý pretína Novú ulicu a vedie k pochodu do Sp. Soboty – tam sa o vás už opäť postarajú šípky 🙂
.
PARKOVANIE
Najbližšie bezplatné parkovisko je na ul. Jířiho Wolkera pred klubom Valkyra alebo pri Aquacity. A potom krátka zdravotná prechádzka (5 min) a ste u nás.

Share This Event

592136
DD
days
HH
hours
MM
min
SS
sec

Podrobnosti

Dátum:
19 júla
Čas:
19:00
Kategória Udalosť:
Udalosť Štítky:
, , , , ,

Miesto konania

Koľaj 22
49°03'40.4"N 20°17'58.1"E + Google Map
View Miesto konania Website

Organizátor

Koncerty na garážach – Poprad
Phone
0911 132 037