Loading Udalosti

Deň (globálneho?) zamyslenia

22 februára @ 17:00

Tak ako každý rok, aj tento rok sa kopec skautských družín zúčastní Dňa zamyslenia (nazývaného aj ako Deň sesterstva). Budú tráviť čas rôznymi aktivitami, ktoré im pripraví Slovenský skauting alebo ony samy.
Téma tohtoročného dňa zamyslenia znie: Náš svet, naša prekvitajúca budúcnosť. Čo ale táto téma znamená? Kam nás to má posunúť? Na čo nás chce skauting naviesť?A čo to Deň zamyslenia vlastne je? Odkiaľ sa vzal? Prebieha každý rok rovnako? Ako a prečo ho oslavujeme? Aké je to s dňom zamyslenia v zahraničí?

Ak ťa zaujímajú odpovede na (nielen) tieto otázky, príď s nami diskutovať pod zasnežené Tatry s hosťami, ktorí stoja za to. Vstup je voľný.

— GDPR alert —
Na podujatí môžu byť organizátorom zhotovované fotografie, videá, prípadne audiozáznam s cieľom ďalšieho použitia v rámci propagácie na webe a sociálnych sieťach Skautského inštitútu na Slovensku alebo Slovenského skautingu. V prípade, že si návštevník nepraje, aby foto/video/audio, na ktorých je rozpoznateľný, boli použité na propagáciu, prosíme, aby túto skutočnosť oznámil pred začiatkom podujatia prítomnému organizátorovi.

Share This Event

  • Táto udalosť už prebehla.

Podrobnosti

Dátum:
22 februára
Čas:
17:00
Kategória Udalosť:
Udalosť Štítky:
, , ,
Web:
https://fb.me/e/4bsFCKTG7

Miesto konania

U Krakena
Námestie svätého Egídia 10/23
Poprad, 05801 Slovenská republika
+ Google Map
Phone
0951 186 564
View Miesto konania Website

Organizátor

Skautský inštitút na Slovensku
Email
institut@skauting.sk
View Organizátor Website