Loading Udalosti

Cestou necestou – Sever Indie a 2-mesačné dobrovoľníctvo na Sri Lanke

30 apríla @ 19:00 - 21:30

Srdečne vás pozývame na cestovateľský festival Cestou Necestou v Poprade. V kine Tatran vám predstavíme dve cesty do Ázie. V tej prvej vás vezmeme na 3-mesačnú cestu objavovania severu Indie: Od Kašmíru po Varanasi. V druhej vám ukážeme krásy Sri Lanky a 2-mesačného dobrovoľníctva na ostrove.
—-
19:00 Nikola Kökényová a Katarína Naništová – Sever Indie: Od Kašmíru po Varanasi

Čo si predstavíte, keď sa povie India? Smrad, kravy, špinu, masalu a preľudnené ulice? Ukážeme vám Indiu, kde nič z tohto nie je. Ukážeme vám Indiu, ktorá len nedávno zažívala vojenský konflikt. Indiu, ktorá sa podobá viac na Tibet či Nepál. Indiu s najvyššími priesmykmi sveta a malými dedinkami v Himalájach. Niekde tam sme sa rozhodli, že absolvujeme 200 hodinový jogový kurz. Na mieste, kde sa zrodila jóga.
A po mesiaci sme naše pokojné mysle preverili v Delhí, v Agre a vo Varanasi – na tých miestach, ktoré si predstavíte, keď sa povie India. Tam kde je smrad, kravy, špina, masala a preľudnené ulice.

—-
20:30 Nikola Kökényová a Katarína Naništová – 2-mesačné dobrovoľníctvo na Sri Lanke
Ako môže dopadnúť cestovanie, keď nemáte jasný cieľ? Napríklad tak, že skončíte na dva mesiace ako dobrovoľníci na Sri Lanke v hoteli priamo na pláži a predĺžite si tú víza. Dvakrát. Prezentácia nie len o dobrovoľníctve, ale aj Sri Lanke ako ostrove, ktorý ponúka všetko od pláží, surfu, cez turistiky, čajové plantáže, budhistické chrámy v jaskyniach či slonie safari. Prinesieme tipy pre cestovateľov aj pre tých, ktorých zaujíma dobrovoľníctvo.

—-
Viac info o podujatí a predpredaj:
https://online.cestounecestou.sk/…/poprad-cestou…/
Vstupné 8 eur v predpredaji.
Predpredaj končí hodinu pred začiatkom podujatia.
Ďalšie vstupenky budú dostupné na mieste za 10€.

Share This Event