Loading Udalosti

BRP21: Marek Blizco – Rozvoj zručností budúcnosti v ére AI

16 februára @ 8:00 - 10:00
Februárové Biznis raňajky Poprad budú opäť mimoriadne zaujímavé s perfektným speakrom. Bude ním Marek Blizco – investor, podnikateľ a zakladateľ vzdelávacej platformy SCALEUP Academy a takisto riaditeľ v medzinárodnej firme SCALEUP.agency.
AI revolúcia transformuje nielen vaše pracovisko a biznis, ale tiež vytvára nové príležitosti. Aby firmy a podnikatelia zostali vpredu, musia sa adaptovať na technologickú revolúciu.
Pozývame ťa na Biznis raňajky, ktoré sa budú venovať budúcnosti firemného aj individuálneho rozvoja a vzdelávania v ére umelej inteligencie. Prednášať bude bývalý manažér z firmy Google, Marek Blizco, ktorý sa podelí o vzácne biznis skúsenosti z viac ako 20 krajín na troch kontinentoch. Dozvieme sa, o čo ťa obohatí štúdium na Stanford Univerzite v USA, medzinárodná kariéra v oblastiach obchodu, HR a digitalizácie a čo z toho viete dnes využiť aj vy doma, na východnom Slovensku.
Edukačná prednáška s diskusiou preskúma výzvy a príležitosti AI pre rozvoj tvojich zručností, pripravenosť na budúcnosť a poskytne praktické stratégie na vytvorenie úspešných programov zvyšovania kvalifikácie, preškoľovania a rozvoja zručností budúcnosti vo firmách.

Príď si s nami vypočuť skvelú prednášku Mareka Blizca a načerpaj novú inšpiráciu ako rozvíjať zamestnancov vo svojej firme!

Počet miest je obmedzený, preto si svoje lístky zakúp čo najskôr. Zároveň si tak zaistíš aj ich najvýhodnejšiu cenu. Tá sa v čase bude meniť takto:

23.1. – 11.2. 2024: 20€
12.2. – 15.2. 2024: 25€

Kúpiť lístok

Share This Event

  • Táto udalosť už prebehla.

Podrobnosti

Dátum:
16 februára
Čas:
8:00 - 10:00
Cena:
€20 – €25
Kategória Udalosť:
, ,
Web:
https://www.biznisranajky.sk/produkt/brp-21-marek-blizco-rozvoj-ludi-vo-firmach/

Miesto konania

Coworking Poprad
Námestie Svätého Egídia 11/25
Poprad, Slovensko 05801 Slovenská republika
+ Google Map
View Miesto konania Website