Loading Udalosti

BRP 22: Ľubomír Klieštik – Teória obmedzení alebo z bahna dlhov k slobode

15 marca @ 8:00 - 10:00

Predstav si, že by existoval spôsob, ako sa vymaniť z nekonečného cyklu dlhov, výrobných zádrhelov a finančných výziev, ktoré ťa ako podnikateľa každodenne stretávajú. Máme pre teba riešenie: Teória Obmedzení a jej aplikácia v tvojom podnikaní.

Pozývame ťa na podujatie, kde sa zameriame práve na tvoje výzvy a ukážeme ti, ako ich môžeš prekonať. Nechaj sa inšpirovať stratégiami, ktoré ti pomôžu nájsť a odstrániť tie najväčšie prekážky na ceste k úspechu a finančnej slobode.

Spolu preskúmame, ako môžeš využiť Teóriu Obmedzení na zlepšenie toku práce, zvýšenie produktivity a optimalizáciu tvojich procesov. Ukážeme ti, ako identifikovať “klinec”, na ktorý sa oplatí zamerať, aby si dosiahol dramatické zlepšenie vo svojom podnikaní.

Príď a zisti, ako môžeš transformovať svoje podnikanie a vykročiť smerom k prosperite a slobode. Nezmeškaj túto šancu na zmenu a rast. Tešíme sa na tvoju účasť!

Počet miest je obmedzený, preto si svoje lístky zakúp čo najskôr. Zároveň si tak zaistíš aj ich najvýhodnejšiu cenu. Tá sa v čase bude meniť takto:

15.2. – 10.3. 2024: 20€
11.3. – 15.3. 2024: 25€

Lístok si môžete kúpiť TU.

Share This Event

  • Táto udalosť už prebehla.

Podrobnosti

Dátum:
15 marca
Čas:
8:00 - 10:00
Cena:
€20 – €25
Kategória Udalosť:
,

Miesto konania

Coworking Poprad
Námestie Svätého Egídia 11/25
Poprad, Slovensko 05801 Slovenská republika
+ Google Map
View Miesto konania Website